КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 173/6389

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Ліпатової Людмили Миколаївни

Відповідно до пункту 10 Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15.12.2005 N 3216-IV "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України", Київська міська рада вирішила:

1. Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України Ліпатової Людмили Миколаївни - головного бухгалтера публічного акціонерного товариства "Трест "Київпідземшляхбуд-2" за вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм.

2. Управлінню кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Ліпатової Людмили Миколаївни - головного бухгалтера публічного акціонерного товариства "Трест "Київпідземшляхбуд-2" за вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали