КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 8/7345

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Шлапак Алли Василівни

Відповідно до пункту 10 Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15.12.2005 N 3216-IV "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України", Київська міська рада вирішила:

1. Порушити перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Шлапак Алли Василівни - голови постійної комісії Київради з питань гуманітарної політики, депутата Київради VI скликання за активну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, активну участь у законотворчій діяльності, вагомі успіхи у розбудові місцевого самоврядування в місті Києві.

2. Управлінню кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати відповідне клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Шлапак Алли Василівни - голови постійної комісії Київради з питань гуманітарної політики, депутата Київради VI скликання та направити його Голові Верховної Ради України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали