КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 584/6820

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України колективу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Відповідно до пункту 10 Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15.12.2005 N 3216-IV "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України", Київська міська рада вирішила:

1. Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Грамотою Верховної Ради України колективу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка за значний внесок у справу навчання та виховання учнівської молоді в умовах відродження і розвитку національної освіти України, впровадження в практику шкільного життя нових управлінських новацій та передового педагогічного досвіду.

2. Управлінню кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України колективу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка за значний внесок у справу навчання та виховання учнівської молоді в умовах відродження і розвитку національної освіти України, впровадження в практику шкільного життя нових управлінських новацій та передового педагогічного досвіду та направити його Голові Верховної Ради України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали