КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 203/7540

Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Пазенка Станіслава Федоровича

Відповідно до пункту 10 Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15.12.2005 N 3216-IV "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України", Київська міська рада вирішила:

1. Порушити клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Пазенка Станіслава Федоровича - заслуженого діяча мистецтв України, провідного майстра сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра" за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, багаторічну плідну працю та активну громадську діяльність.

2. Управлінню кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) підготувати клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Пазенка Станіслава Федоровича - заслуженого діяча мистецтв України, провідного майстра сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра" за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, багаторічну плідну працю та активну громадську діяльність і направити його Голові Верховної Ради України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики і постійну комісію Київради з питань культури та туризму.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали