ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

від 20 жовтня 2011 року N 69

Про посилення боротьби з браконьєрством та порушеннями правил радіаційної безпеки

На виконання вимог статті 12 Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" в частині запобігання незаконному полюванню та рибальству на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення та порушенням правил радіаційної безпеки, у зв'язку із відкриттям сезону полювання на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів у 2011 році наказую:

1. Організацію оперативних заходів щодо недопущення полювання в межах території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, а також контроль за їх проведенням покласти на сектор з питань режиму, мобілізаційної готовності та фізичного захисту Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі - ДАЗВ України).

2. Начальнику Відділу зони ЧАЕС ГУ МВС України в Київській області підполковнику міліції Семенюку Б. А., командиру Батальйону міліції з охорони зони радіаційного забруднення ГУ МВС України в Київській області підполковнику міліції Мусієнку І. П., виконуючому обов'язки директора ДСП "Чорнобильський спецкомбінат" Мартинову С. К., відповідно до Плану взаємодії підприємств, установ та організацій зони відчуження, координації діяльності правоохоронних органів у боротьбі із злочинністю, забезпечення дотримання правопорядку, законності, прикордонного режиму та протидії терористичним актам:

створити спільні мобільні групи і призначити керівників із офіцерського та управлінського складу;

забезпечити мобільні групи засобами зв'язку, а також фото- та відеофіксації;

організувати та забезпечити проведення оперативних заходів щодо недопущення полювання в межах території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.

Дозволити мобільним групам у виняткових випадках для фіксації правопорушень добровільно застосовувати особисті засоби фото- та відеофіксації.

У разі необхідності організувати співпрацю з підрозділами Прикордонної служби України.

3. Виконуючому обов'язки директора ДСП "Чорнобильський спецкомбінат" Мартинову С. В. забезпечити Відділ зони ЧАЕС ГУ МВС України в Київській області та Батальйон міліції з охорони зони радіаційного забруднення ГУ МВС України в Київській області автомобілями та паливно-мастильними матеріалами для проведення спільних оперативних заходів згідно з цим наказом.

4. Виконуючому обов'язки директора ДСП "Чорнобильський спецкомбінат" Мартинову С. К., начальнику санітарно-епідеміологічної станції зони відчуження Цимбалюку О. М. забезпечити, у разі необхідності, проведення радіологічних вимірювань на предмет радіоактивного забруднення вилучених підрозділами міліції матеріальних доказів адміністративних та кримінальних правопорушень.

5. Виконуючому обов'язки директора ДСП "Чорнобильський спецкомбінат" Мартинову С. К., директору ДП "Чорнобильінтерінформ" Нор О. В., начальнику Відділу зони ЧАЕС ГУ МВС України в Київській області підполковнику міліції Семенюку Б. А. організувати:

виготовлення пам'яток із роз'ясненнями про адміністративну і кримінальну відповідальність за незаконне полювання на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення та забезпечити ними оперативні групи;

висвітлення заходів щодо недопущення полювання в межах території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення у засобах масової інформації та на сайті ДАЗВ України.

6. Керівникам спільних мобільних груп надавати до штабу Відділу зони ЧАЕС ГУ МВС України в Київській області інформацію щодо проведення заходів запобігання незаконному полюванню на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.

7. Штабу Відділу зони ЧАЕС ГУ МВС України в Київській області щотижнево надавати узагальнену інформацію у письмовому вигляді до оперативно-диспетчерської служби ДАЗВ України (контактний телефон 5-29-62, факс 5-22-00).

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Бобра Д. Г.

 

Голова

В. Холоша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали