ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 квітня 2011 року N 46

Про посилення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за дотриманням вимог Правил транспортування та зберігання ветеринарних препаратів, субстанцій, готових кормів, кормових добавок та засобів ветеринарної медицини у ветеринарних аптеках, їх структурних підрозділах, на базах, складах тощо

На виконання Закону України "Про ветеринарну медицину" та з метою контролю якості ветеринарних імунобіологічних препаратів, що закуповуються за кошти державного бюджету, наказую:

1. Керівникам підприємств - виробників ветеринарних імунобіологічних препаратів, відповідальним зберігачам ветеринарних імунобіологічних препаратів, закуплених за кошти державного бюджету, начальникам державних лікарень ветеринарної медицини та директорам державних лабораторій ветеринарної медицини всіх рівнів:

- забезпечити належні умови зберігання і транспортування ветеринарних препаратів згідно з Правилами транспортування та зберігання ветеринарних препаратів, субстанцій, готових кормів, кормових добавок та засобів ветеринарної медицини у ветеринарних аптеках, їх структурних підрозділах, на базах, складах тощо (далі - Правила), затвердженими наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України N 44 від 13.08.2002, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 серпня 2002 року за N 719/7007, та Змінами до Правил, затвердженими наказом Державного комітету ветеринарної медицини України N 324 від 10.08.2010 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 вересня 2010 року за N 781/18076;

- забезпечити наявність та використання засобів реєстрації і документування (термореєстратори, термотестери) температурних режимів впродовж зберігання та транспортування ветеринарних імунобіологічних препаратів.

2. Головним державним інспекторам ветеринарної медицини АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя:

- посилити державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за дотриманням Правил суб'єктами господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов'язана з обігом та використанням ветеринарних препаратів;

- не допускати використання ветеринарних препаратів, закуплених за кошти державного бюджету, транспортування яких відбувалося з порушенням холодового ланцюга.

3. Управлінню забезпечення протиепізоотичної роботи довести цей наказ до відома керівників підприємств - виробників ветеринарних імунобіологічних препаратів, відповідальних зберігачів ветеринарних імунобіологічних препаратів, головних державних інспекторів ветеринарної медицини АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Горжеєва В. М.

 

Головний державний інспектор
ветеринарної медицини України

І. Ю. Бісюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали