ТЕРНОПІЛЬСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 10.08.2011 р. N 330

Про посилення контролю за правильністю класифікації товарів

Для посилення контрольно-аналітичної роботи з метою запобігання неправильної класифікації товарів, сприяння надходжень платежів до бюджету в повному обсязі, у відповідності до вимог наказу Держмитслужби України від 07.08.2007 N 667 "Про затвердження Порядку роботи відділу контролю митної вартості та класифікації товарів регіональної митниці, митниці при вирішенні питань класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України", із змінами та доповненнями, на виконання пункту 6 наказу Держмитслужби України від 29.07.2011 N 701 "Про введення в дію рішення колегії Держмитслужби від 27.07.2011", а також з метою посилення контролю і підвищення ефективності роботи по даному напрямку наказую:

1. Посадовим особам підрозділів митного оформлення, що здійснюють перевірку правильності класифікації та кодування товарів при здійсненні митного контролю, дотримуватись вимог наказу Держмитслужби від 07.08.2007 N 667, із змінами та доповненнями.

2. Начальникам митного поста "Чортків", відділу митного оформлення N 1, відділу митного оформлення N 2, відділу митного оформлення N 3, відділу контролю митної вартості та класифікації товарів забезпечити контроль за повнотою заповнення графи 31 вантажної митної декларації та наявністю документального підтвердження характеристик товарів, які є визначальними для кодування товарів згідно УКТЗЕД, та забезпечити їх наявність у справах митниці.

3. Начальникам митного поста "Чортків", відділу митного оформлення N 1, відділу митного оформлення N 2, відділу митного оформлення N 3, відділу контролю митної вартості та класифікації товарів забезпечити здійснення додаткових форм контролю за правильністю класифікації товарів, що ввійшли до Переліку товарів групи "ризику" та "прикриття" при митному оформленні яких в режимі "імпорт" є ризик невірного кодування" (Додаток).

4. Начальникам митного поста "Чортків", відділу митного оформлення N 1, відділу митного оформлення N 2, відділу митного оформлення N 3, надавати пропозиції до відділу контролю митної вартості та класифікації товарів щодо доповнення Переліку товарами, стосовно яких необхідно запровадити додаткові форми контролю правильності класифікації товарів.

5. Начальнику відділу інформаційної роботи та митної статистики забезпечити включення в довідники програмного інформаційного комплексу, ПІК "Інспектор-2006" Переліку товарів групи "ризику" та "прикриття" при митному оформленні яких в режимі "імпорт" є ризик невірного кодування до 16.08.2011.

6. Наказ Тернопільської митниці від 10.03.2011 N 102 "Про посилення контролю за правильністю класифікації товарів" вважати таким, що втратив чинність.

7. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення довести даний наказ до керівників відповідних підрозділів та внести зміни в картки обліку наказів.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника митниці.

 

Т. в. о. начальника митниці

В. Й. Титор

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали