ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 357

Про посилення реагування посадових осіб органів виконавчої влади області на критичні матеріали місцевих засобів масової інформації

Відповідно до статей 2, 6, 25, 33 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 17 лютого 2001 року N 101/2001 "Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення", з метою достовірного, повного і своєчасного інформування про діяльність органів виконавчої влади всіх рівнів, здійснення моніторингу (відстеження) матеріалів, у тому числі й критичного характеру, в друкованих і електронних засобах масової інформації, відповідно до свого профілю роботи і компетенції:

1. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій:

1.1. Організувати моніторинг критичних зауважень у друкованих і електронних засобах масової інформації відповідно до профілю роботи й компетенції.

1.2. Невідкладно вживати заходи щодо вирішення проблем, відображених у матеріалах засобів масової інформації, а також здійснювати інформування громадськості про результати усунення недоліків або надавати спростування за посередництвом того засобу масової інформації, де висвітлювалося проблемне питання.

1.3. Інформувати Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації про результати моніторингу й заходи реагування на критику до першого числа місяця, наступного за звітним за такою формою:

Назва видання, дата виходу та номер

Прізвище автора та назва статті

Короткий зміст (анотація) статті

Заходи щодо реагування (пропозиції)

 

 

 

 

2. Установити персональну відповідальність керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голів районних державних адміністрацій за неналежне або несвоєчасне реагування на проблемні питання, підняті засобами масової інформації.

3. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації здійснювати паралельний моніторинг проблемних питань та подавати узагальнену інформацію облдержадміністрації щокварталу, до 5 числа, наступного за звітним періодом.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 грудня 2007 року N 505 "Про реагування посадових осіб органів виконавчої влади області на критичні матеріали місцевих засобів масової інформації".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації О. Курилюка.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали