ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 1562

Київ

Про поточний ремонт, благоустрій та озеленення парку "Кіото" у Деснянському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про столицю України - місто-герой Київ" з метою поліпшення благоустрою та умов відпочинку мешканців і гостей міста, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити поточний ремонт, благоустрій та озеленення парку "Кіото" у Деснянському районі.

2. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" (надалі - КО "Київзеленбуд") виступити замовником виконання робіт з поточного ремонту малих архітектурних форм зеленого господарства, декоративної водойми та озеленення парку "Кіото" у Деснянському районі.

3. Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити поточний ремонт паркових алей і майданчиків парку "Кіото".

4. Комунальному підприємству "Київміськсвітло" відновити функціонування системи зовнішнього освітлення парку "Кіото" у Деснянському районі.

5. Роботи з поточного ремонту, благоустрою, озеленення та відновлення зовнішнього освітлення парку "Кіото" у Деснянському районі виконати за рахунок та в межах загальних асигнувань, передбачених бюджетом м. Києва на благоустрій на 2011 рік.

6. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали