ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.01.2012 р. N 11

Про поводження з непридатними до використання хімічними засобами захисту рослин

З метою упорядкування роботи з питань обліку відходів, у першу чергу небезпечних і токсичних, забезпечення умов безпечного поводження з ними та запобігання їх негативному впливу на навколишнє природне середовище, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року N 1217 "Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів", керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13,пунктом 3 статті 16, частиною першою статті 33, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити обласну комісію з проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і не придатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин (далі - обласна інвентаризаційна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій: Білозерської - Поддубному В. О., Бериславської - Павлівському Я. М., Великолепетиської - Скопічу О. В., Великоолександрівської - Литвину В. Я., Високопільської - Кучеруку В. О., Генічеської - Німетуллаєву С., Голопристанської - Мореву О. О., Каланчацької - Малишенко Г. В., Нововоронцовської - Ярмаку В. О., Чаплинської - Бериславському В. М. та Херсонському міському голові Сальдо В. В. і Новокаховському міському голові Коваленку В. І.:

2.1. Організувати роботу щодо екологічно безпечного зберігання не придатних до використання хімічних засобів захисту рослин.

2.2. До 1 лютого 2012 року затвердити перспективний план заходів поводження з не придатними до використання хімічними засобами захисту рослин (безхазяйними та тими, що знаходяться у власності суб'єктів господарської діяльності), забезпечити його виконання.

2.3. Утворити до 10 січня 2012 року районні (міські) комісії з проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і не придатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.

2.4. Забезпечити здійснення інвентаризації не придатних до використання хімічних засобів захисту рослин відповідно до Порядку проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони здоров'я України від 18 жовтня 2001 року N 315/376/412 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2001 року за N 951/6142.

2.5. Забезпечити подання районними (міськими) комісіями актів інвентаризації місць накопичення заборонених і не придатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин та узагальнену інформацію за встановленими формами до обласної інвентаризаційної комісії не пізніше 11 січня 2012 року.

3. Обласній інвентаризаційній комісії узагальнити дані, подані районними (міськими) комісіями, та до 15 січня 2012 року підготувати відповідну інформацію для направлення до Міністерства екології та природних ресурсів України.

4. Державній екологічній інспекції в області до 20 січня 2012 року підготувати лист до Міністерства екології та природних ресурсів України із зауваженнями до виконавців, які виникли у ході проведення робіт із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження не придатних до використання хімічних засобів захисту рослин.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Мельника М. А

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
06.01.2012 N 11

СКЛАД
обласної комісії з проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин

Мельник
Михайло Андрійович

- заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії

Попович
Петро Олексійович

- начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області, заступник голови комісії

Суворов
Сергій Олегович

- в. о. начальника Державної екологічної інспекції, заступник голови комісії

Скороход
Олена Миколаївна

- заступник начальника відділу екологічного контролю водних об'єктів, атмосферного повітря, поводження з відходами, контролю за використанням, охороною земель і надр Державної екологічної інспекції в області, секретар комісії

Члени комісії:

Вакар
Сергій Юрійович

- заступник начальника Державної інспекції захисту рослин по області

Неделько
Андрій Миколайович

- начальник відділу виробництва продукції рослинництва Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Слабчак
Анатолій Кирилович

- заступник головного державного санітарного лікаря Херсонської області

Саєтов
Валерій Едуардович

- головний інспектор охорони праці управління Держгірпромнагляду по Херсонській області

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали