Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про представника Національного центрального бюро Інтерполу в Глобальному комплексі інновацій Інтерполу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 травня 2019 р. N 495

Київ

Про представника Національного центрального бюро Інтерполу в Глобальному комплексі інновацій Інтерполу

Відповідно до статті 4 Закону України "Про Національну поліцію" (Закон N 580-VIII) та з метою вдосконалення механізму взаємодії правоохоронних органів України з компетентними органами іноземних держав з вирішення питань боротьби із злочинністю, що має транснаціональний характер або виходить за межі держави, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Прийняти пропозицію Національної поліції щодо направлення представника Національного центрального бюро Інтерполу в Україні (далі - представник Національного бюро) до Глобального комплексу інновацій Інтерполу.

2. Затвердити витрати, пов'язані з утриманням представника Національного бюро в Глобальному комплексі інновацій Інтерполу, у розмірі 5500 євро на місяць із соціальним страхуванням у розмірі 2500 євро на рік на представника та кожного члена сім'ї, який перебуває разом з ним. У разі отримання представником Національного бюро винагород чи інших виплат, компенсацій в іноземній валюті за місцем здійснення представництва в Глобальному комплексі інновацій Інтерполу розміри витрат, що здійснюються за рахунок Національної поліції, зменшуються на відповідні розміри таких винагород чи інших виплат, компенсацій.

3. Національній поліції забезпечити направлення представника Національного бюро до Глобального комплексу інновацій Інтерполу і виплату коштів, необхідних для його утримання та соціального страхування, а також соціального страхування кожного члена сім'ї, який перебуває разом з представником Національного бюро, за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на утримання Національної поліції, відповідно до порядку, визначеного Міністерством внутрішніх справ.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали