КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 394/5781

Про придбання тролейбусів для КП "Київпастранс"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про міський електричний транспорт", Закону України "Про здійснення державних закупівель", з метою забезпечення організації і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та підвищення безпеки, комфортності і культури транспортного обслуговування пасажирів, Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) залучити кредитні кошти в розмірі 350 млн. грн. для закупівлі 77 зчленованих тролейбусів з низьким рівнем підлоги довжиною понад 18 метрів.

2. Комунальному підприємству "Київпастранс" здійснити закупівлю, вказаних у пункті 1 тролейбусів, відповідно до вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель" шляхом застосування процедури відкритих торгів.

3. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):

3.1. Забезпечити вжиття організаційно-правових заходів щодо виконання пункту 1 цього рішення та провести відповідні процедури закупівлі згідно з вимогами Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо визначення фінансової установи для отримання кредитних коштів.

3.2. Умови отримання кредиту погодити з постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

3.3. З урахуванням пункту 1 цього рішення надати пропозиції щодо внесення змін до бюджету міста Києва на 2011 рік та до Програми соціально-економічного розвитку на 2011 рік та при формуванні проектів бюджету і Програми соціально-економічного розвитку на наступні роки передбачати кошти на реалізацію пункту 1 цього рішення.

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) визначити перелік об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва, які можуть бути надані в заставу для забезпечення кредиту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, та подати його на затвердження Київській міській раді.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали