МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 вересня 2011 року N 351

Про приймання-передачу територій під охорону Карпатському національному природному парку

На виконання Указу Президента України від 23.02.2009 N 215/2010 "Про розширення території Карпатського національного природного парку" та доручення Кабінету Міністрів України від 08.04.2011 N 97998/1/1-10 наказуємо:

1. Утворити комісію з приймання-передачі територій під охорону Карпатському національному природному парку (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії (Пуга Г. О.):

здійснити приймання-передачу під охорону Карпатському національному природному парку від державного підприємства "Делятинське лісодослідне господарство" територій загальною площею 1075,7976 га у термін з 4 жовтня по 6 жовтня 2011 року;

оформити акт приймання-передачі та подати його на затвердження до Міністерства екології та природних ресурсів у термін до 11 жовтня 2011 року.

3. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області (Бойко В. М.) та Державній екологічній інспекції в Івано-Франківській області (Яківчук І. М.) для забезпечення ефективної роботи комісії сприяти у наданні транспортних засобів.

4. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківський області оформити охоронні зобов'язання на вищезазначену територію Карпатського національного природного парку.

5. Карпатському національному природному парку (Яворський А. І.) забезпечити здійснення першочергових природоохоронних заходів у межах території, що буде прийнята під охорону.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра екології та природних ресурсів Вільдмана І. Л. та голову комісії з проведення реорганізації Міністерства - заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища Макаренко І. Д.

 

Міністр екології та
природних ресурсів України

М. В. Злочевський

Голова комісії з проведення реорганізації
Міністерства охорони навколишнього
природного середовища України -
заступник Міністра

І. Д. Макаренко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
28.09.2011 N 351

Склад комісії
з приймання-передачі територій під охорону Карпатському національному природному парку

Пуга Григорій Олександрович

начальник відділу служби державної охорони та державного кадастру природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи, голова комісії

Яворський Антон Іванович

директор Карпатського національного природного парку, заступник голови комісії

Клим'юк Тарас Васильович

секретар Яремчанської міської ради (за згодою)

Михайлецький Павло В'ячеславович

заступник начальника управління Держкомзему в м. Яремче

Бойчук Іван Миколайович

заступник начальника відділу лісового господарства Івано-Франківського обласного управління лісового та Мисливського господарства

Здреник Роман Олексійович

начальник лісового відділу ДП "Делятинський лісгосп" (за згодою)

Семчук Віталій Миколайович

начальник відділу розвитку екомережі заповідної справи та біоресурсів державного управління екології та природних ресурсів у Івано-Франківській області.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали