МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА
УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2011 року N 251

Про приймання-передачу територій під охорону національному природному парку "Синевир"

На виконання Указу Президента України від 29.12.2009 N 1118/2009 "Про розширення території національного природного парку "Синевир" та доручення Кабінету Міністрів України від 08.04.2011 N 75728/1/1-09 наказуємо:

1. Утворити комісію з приймання-передачі територій національному природному парку "Синевир" під охорону (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії (Пуга Г. О.) здійснити приймання-передачу під охорону національному природному парку "Синевир" від державного підприємства "Хустське лісодослідне господарство" територій загальною площею 2304,0 га у термін з 18 липня по 22 липня 2011 року. Оформити акт приймання-передачі та подати його на затвердження до Міністерства екології та природних ресурсів в термін до 27 липня 2011 року.

3. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області (Погорєлов А. В.) та Державній екологічній інспекції в Закарпатській області (Ріжко С. В.) сприяти наданню транспортних засобів для забезпечення ефективної роботи комісії.

4. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області оформити охоронні зобов'язання на вищезазначену територію національного природного парку "Синевир".

5. Національному природному парку "Синевир" (Дербак М. Ю.) забезпечити здійснення першочергових природоохоронних заходів у межах територій, що буде прийнята під охорону.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра екології та природних ресурсів Вільдмана І. Л. та голову комісії з проведення реорганізації міністерства - заступника Міністра Макаренко І. Д.

 

Міністр екології
та природних
ресурсів України

М. В. Злочевський

Голова комісії з проведення
реорганізації Міністерства охорони
навколишнього природного
середовища України -
заступник Міністра

І. Д. Макаренко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
18.07.2011 N 251

Склад комісії
з приймання-передачі територій під охорону національному природному парку "Синевир"

Пуга
Григорій Олександрович

начальник відділу служби державної охорони та державного кадастру природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи, голова комісії

Дербак
Микола Юрійович

директор національного природного парку "Синевир", заступник голови комісії

Турчин
Федір Федорович

голова Хустської районної державної адміністрації (за згодою)

Коцур
Ігор Несторович

перший заступник начальника управління лісового та мисливського господарства в Закарпатській області (за згодою)

Поляновський
Анатолій Олександрович

начальник відділу раціонального - природокористування Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області

Токар
Володимир Степанович

заступник начальника управління Держкомзему у Закарпатській області - голова комісії з проведення реорганізації (за згодою)

Лепей
Юрій Юрійович

начальник відділу Держкомзему у Хустському районі (за згодою)

Гумен
Галина Іванівна

головний спеціаліст відділу організації діяльності установ природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи

Бокоч
Василь Михайлович

головний спеціаліст відділу раціонального природокористування Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області

Липчей
Сергій Іванович

директор ДП "Хустське лісодослідне господарство" (за згодою).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали