МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 листопада 2011 року N 451

Про приймання-передачу територій під охорону національному природному парку "Тузловські лимани"

На виконання Указу Президента України від 01.01.2010 N 1/2010 "Про створення національного природного парку "Тузловські лимани" наказуємо:

Утворити комісію з приймання-передачі територій під охорону національному природному парку "Тузловські лимани" (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

Комісії (Пуга Г. О.):

здійснити приймання-передачу під охорону національному природному парку "Тузловські лимани" від Татарбунарської районної державної адміністрації територій загальною площею 2022 га, що надаються в постійне користування, територій загальною площею 25302 га (без вилучення) та від державного підприємства "Саратське лісове господарство" - територій загальною площею 541 га (без вилучення) у строк з 13 до 16 грудня 2011 року;

оформити акт приймання-передачі та подати його на затвердження до Міністерства екології та природних ресурсів у термін до 21 грудня 2011 року.

Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Одеській області (Яцков А. В.) та Державній екологічній інспекції в Одеській області (Вахрушев О. О.) для забезпечення ефективної роботи комісії сприяти у наданні транспортних засобів.

Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Одеській області оформити охоронні зобов'язання на вищезазначені території національного природного парку "Тузловські лимани".

Національному природному парку "Тузловські лимани" (Вторенко І. С.) забезпечити здійснення першочергових природоохоронних заходів у межах прийнятих під охорону територій.

Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра екології та природних ресурсів Вільдмана І. Л. та голову комісії з проведення реорганізації Міністерства - заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища Макаренка І. Д.

 

Міністр екології та
природних ресурсів України

М. В. Злочевський

Голова комісії з проведення
реорганізації Міністерства охорони
навколишнього природного середовища
України - заступник Міністра

І. Д. Макаренко

 

Додаток

Склад комісії
з приймання-передачі територій під охорону національному природному парку "Тузловські лимани"

Пуга
Григорій Олександрович

начальник відділу служби державної охорони та державного кадастру природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи, голова комісії

Вторенко
Ігор Семенович

в. о. директора національного природного парку "Тузловські лимани", заступник голови комісії

Кожухаренко
Наталя Григорівна

голова Татарбунарської районної державної адміністрації

Потоп
Василь Іванович

начальник Одеського обласного виробничого управління по водному господарству

Яцков
Анатолій Володимирович

начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області

Юреско
Леонтій Іванович

директор ДП "Саратське лісове господарство"

Домікан
Володимир Ілліч

начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали