МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 листопада 2011 року N 464

Про приймання-передачу територій під охорону національному природному парку "Черемоський"

На виконання Указу Президента України від 11.12.2009 N 1043/2009 "Про створення національного природного парку "Черемоський" та наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 27.09.2011 N 347 наказуємо:

здійснити приймання-передачу під охорону національному природному парку "Черемоський" від державного підприємства "Путильське лісове господарство" територій загальною площею 4699 га, Карпатського державного спеціалізованого лісгоспу АПК - територій загальною площею 857 га, що надаються в постійне користування, Карпатського державного спеціалізованого лісгоспу АПК- територій загальною площею 1561,5 га (без вилучення) у строк з 6 до 9 грудня 2011 року;

оформити акт приймання-передачі та подати його на затвердження до Міністерства екології та природних ресурсів у термін до 14 грудня 2011 року.

1. Утворити комісію з приймання-передачі територій під охорону національному природному парку "Черемоський" (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії (Пуга Г. О.):

1. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області (Баглей Б. М.) та Державній екологічній інспекції в Чернівецькій області (Дутчак В. С.) для забезпечення ефективної роботи комісії сприяти у наданні транспортних засобів.

2. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області оформити охоронні зобов'язання на вищезазначені території національного природного парку "Черемоський".

3. Національному природному парку "Черемоський" (Савчук М. Р.)забезпечити здійснення першочергових природоохоронних заходів у межах прийнятих під охорону територій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра екології та природних ресурсів Вільдмана І. Л. та голову комісії з проведення реорганізації Міністерства - заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища Макаренка І. Д.

 

Міністр екології та
природних ресурсів України

М. В. Злочевський

Голова комісії з проведення
реорганізації Міністерства охорони
навколишнього природного середовища
України - заступник Міністра

І. Д. Макаренко

 

Додаток

Склад комісії
з приймання-передачі територій під охорону національному природному парку "Черемоський"

Пуга Григорій Олександрович

начальник відділу служби державної охорони та державного кадастру природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи, голова комісії

Савчук Микола Радович

директор національного природного парку "Черемоський", заступник голови комісії

Сафроняк Василь Танасійович

голова Путильської районної державної адміністрації (за згодою)

Баглей Борис Михайлович

начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області

Кашпор Валерій Миколайович

перший заступник начальника управління лісового та мисливського господарства в Чернівецькій області (за згодою)

Ямніцький Михайло Іванович

начальник управління агропромислового розвитку Путильської районної державної адміністрації (за згодою)

Самборський Микола Іванович

начальник відділу Держкомзему в Путильському районі (за згодою)

Фрей Петро Прокопович

директор ДП "Путильський лісгосп"

Кера Олексій Васильович

директор Карпатського державного спеціалізованого лісгоспу АПК.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали