style="padding:20px 0px;">

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 лютого 2012 року N 48

Про приймання-передачу територій під охорону національному природному парку "Дермансько-Острозький"

На виконання Указу Президента України від 11.12.2009 N 1039/2009 "Про створення національного природного парку "Дермансько-Острозький" наказуємо:

здійснити у строк з 21 до 24 лютого 2012 року приймання-передачу під охорону національному природному парку "Дермансько-Острозький" від Державного підприємства "Острозький лісгосп" територій площею 497 га, що надаються парку в постійне користування, та 1736 га - без вилучення, Державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Острозький держспецлісгосп" - 258 га, що надаються в постійне користування, та 229,5 га - без вилучення, Державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Здолбунівський держспецлісгосп" - 647,5 га, що надаються в постійне користування, та 1341,1 га - без вилучення, Здолбунівської районної державної адміністрації - 145,1 га, що надаються в постійне користування, та 220,7 га - без вилучення, Острозької районної державної адміністрації - 100 га, що надаються в постійне користування, та 273,4 га - без вилучення;

1. Утворити комісію з приймання-передачі територій під охорону національному природному парку "Дермансько-Острозький" (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії (Пуга Г. О.):

оформити акт приймання-передачі та подати його на затвердження до Міністерства екології та природних ресурсів у термін до 24 лютого 2012 року.

3. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області (Колодич П. Д.):

оформити охоронні зобов'язання на вищезазначені території національного природного парку "Дермансько-Острозький";

для забезпечення ефективної роботи комісії сприяти у наданні транспортних засобів.

4. Національному природному парку "Дермансько-Острозький" (Верцеха О. М.) забезпечити здійснення першочергових природоохоронних заходів у межах прийнятих під охорону територій.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра екології та природних ресурсів Вільдмана І. Л. та голову комісії з проведення реорганізації - першого заступника Міністра екології та природних ресурсів Романова М. І.

 

Міністр екології та
природних ресурсів України

М. В. Злочевський

В. о. голови комісії з проведення
реорганізації Міністерства - директор
Юридичного департаменту
Міністерства екології та
природних ресурсів України

Д. В. Роменський

 

Додаток

Склад комісії
з приймання-передачі територій під охорону національному природному парку "Дермансько-Острозький"

Пуга Григорій Олександрович

начальник відділу служби державної охорони та державного кадастру природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи, голова комісії

Верцеха Олександр Мефодійович

в. о. директора національного природного парку "Дермансько-Острозький", заступник голови комісії

Шевчук Микола Вікторович

заступник голови Острозької районної державної адміністрації (за згодою)

Конончук Ольга Василівна

головний спеціаліст відділу організації виробництва Управління агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації (за згодою)

Нагорняк Олександр Павлович

начальник відділу лісового та мисливського господарства Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства (за згодою)

Виговський Віктор Анатолійович

начальник відділу організації виробництва продукції рослинництва, ринків агротехнічних послуг та безпеки праці Головного управління агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації (за згодою)

Вакульчук Лариса Захарівна

начальник Управління оцінки та ринку земель і державної землевпорядної експертизи Головного управління Держкомзему в Рівненській області (за згодою)

Курильчик Олександр Ілліч

заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області

Діковицький Володимир Миколайович

головний спеціаліст відділу державної екологічної експертизи, зв'язків з громадськістю, моніторингу та заповідної справи Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області

Семенчук Ігор Валерійович

головний лісничий ДП "Острозьке лісове господарство" (за згодою)

Микитюк Ігор Степанович

головний лісничий ДП "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Острозький держспецлісгосп" (за згодою)

Дрозд Павло Анатолійович

лісничий ДП "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Здолбунівський держспецлісгосп" (за згодою).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали