Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньої каналізаційної мережі ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.03.2018 р. N 514

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньої каналізаційної мережі ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" (лист від 28 липня 2017 року N 759), протокол засідання Наглядової ради ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" від 25 травня 2017 року N 25, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зовнішню каналізаційну мережу ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, від 20 листопада 2003 року (у редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі зовнішньої каналізаційної мережі, зазначеної в пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
28.03.2018 N 514

Зовнішня каналізаційна мережа ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ", яка приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передається у володіння та користування приватному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал"

Назва об'єктів та адреса розташування

Діаметр труб, мм

Довжина, м

Матеріал труб

Кількість колодязів

Середня глибина, м

Рік побудови

Балансова вартість об'єктів передачі, грн (без ПДВ)

Каналізаційна мережа від К1-1 до К1 -12 на вул. Танковій (вул. Сікорського)

Д 300

314,0

ВЧШГ

13

2,3

2014

3097158,00

 

Виконувач обов'язків
керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали