КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2017 року N 682/3689

Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2018 рік"

Відповідно до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579 (Рішення N 579/579), Київська міська рада вирішила:

1. Прийняти до розгляду проект рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2018 рік".

2. Депутатам Київської міської ради, постійним комісіям Київської міської ради, депутатським фракціям та членам територіальної громади міста Києва подати свої пропозиції до проекту рішення "Про бюджет міста Києва на 2018 рік" в письмовому та електронному вигляді до 9.00 години 18 грудня 2017 року до постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку за формою згідно з додатком до цього рішення.

3. Постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:

3.1. Забезпечити узагальнення поданих пропозицій та передати їх на опрацювання виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) не пізніше 20.00 години 18 грудня 2017 року.

3.2. Після опрацювання виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) наданих пропозицій подати на розгляд доопрацьований проект рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2018 рік" до 20 грудня 2017 року для розгляду на пленарному засіданні сесії Київської міської ради 21 грудня 2017 року.

4. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради від
14.12.2017 N 682/3689

Пропозиції до проекту рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2018 рік"

N
п/п

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою (Наказ N 96) ТПКВКМБ / ТКВКБМС (Наказ N 1195)

Обсяг фінансування на 2018 рік
(тис. грн)

Пропозиції щодо збільшення або зменшення обсягу фінансування
 (тис. грн)

Джерела покриття видатків

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

 

 

Суб'єкт подання___П. І. Б.

 
1. У графі 2 - зазначається назва головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою (Наказ N 96) ТПКВКМБ / ТКВКБМС (Наказ N 1195).

2. У графі 3 - заповнюється обсяг фінансування на 2018 рік, що передбачено проектом рішення "Про бюджет міста Києва на 2018 рік".

3. У графі 4 - зазначаються пропозиції про збільшення/зменшення видатків бюджету.

4. У графі 5 - зазначаються джерела покриття видатків. Пропозиції про збільшення видатків бюджету міста Києва мають визначати джерела покриття таких видатків; пропозиції про зменшення доходів бюджету міста Києва мають визначати джерела компенсації втрат доходів бюджету або види та обсяги видатків, що підлягають відповідному скороченню. Жодна з таких пропозицій не повинна призводити до створення дефіциту бюджету міста Києва та зміни обсягу міжбюджетних трансфертів. Якщо одна із зазначених вимог не виконується, відповідна пропозиція до розгляду постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку не приймається.

 
Примітка: пропозиції до проекту рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2018 рік" направляються суб'єктом подання супровідним листом у постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та в електронному вигляді на адресу: budgetkom@kmr.gov.ua, листи надаються в форматі PDF та Excel.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали