МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 вересня 2011 року N 450

Про прийняття до сфери управління Мінагрополітики України державного майна

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та відповідно до Порядку повернення орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств після припинення або розірвання договору оренди, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 7 серпня 1997 року N 847, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 1997 року за N 446/2250 (із змінами), наказую:

1. Прийняти від регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області майно цілісного майнового комплексу орендного підприємства "Донецький виноробний завод", що повертається з оренди у зв'язку із розірванням договору оренди від 31.03.2004 N 1149/2004, до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України і зарахувати його вартість до статутного фонду державного підприємства "Артемівське агроторгове підприємство" (код ЄДРПОУ 37503912, юридична адреса: 84500, Донецька обл., м. Артемівськ, вул. Червоноармійська, буд. 43).

2. Утворити комісію з приймання-передачі майна цілісного майнового комплексу орендного підприємства "Донецький виноробний завод" у складі згідно з додатком.

3. Членам комісії у місячний термін з дня закінчення інвентаризації та оцінки цілісного майнового комплексу орендного підприємства "Донецький виноробний завод" забезпечити приймання-передачу його майна від регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області та надати відповідний акт приймання-передачі на затвердження та зберігання до Мінагрополітики України.

4. Виконуючому обов'язки директора державного підприємства "Артемівське агроторгове підприємство" Помогаєву С. Д. в місячний термін після підписання акта приймання-передачі подати на затвердження Мінагрополітики України відповідні зміни до Статуту підприємства.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
06.09.2011 N 450

Склад комісії
з приймання-передачі майна цілісного майнового комплексу орендного підприємства "Донецький виноробний завод"

Капустінський О. М.

- головний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку Мінагрополітики України

Лудченко Н. О.

- провідний спеціаліст відділу методології та звітності державних підприємств Управління бухгалтерського обліку, звітності та ревізійної роботи Мінагрополітики України

Зварійчук В. В.

- головний спеціаліст відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Мінагрополітики України.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали