ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.03.2012 р. N 385

Київ

Про прийняття-передачу до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів теплопостачання приватного вищого навчального закладу "Київський міжнародний університет"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення приватного вищого навчального закладу "Київський міжнародний університет" (лист від 18.10.2011 N 575), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО" об'єкти теплопостачання приватного вищого навчального закладу "Київський міжнародний університет" згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу об'єктів теплопостачання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12.03.2012 N 385

ПЕРЕЛІК
об'єктів теплопостачання, які приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються у володіння та користування публічного акціонерного товариства "КИЇВЕНЕРГО"

N
за/п

Назва мережі та об'єкта, адреса розташування

Довжина, пог. м

Діаметр труб, мм ЦО

Кількість, колодязів, т/камер

Рік введення в експлуатацію

Балансова вартість, грн.

Первинна

Залишкова

1.

Від місця врізки в ТК 148 ТМ-1 СТ "Біличі" з тепломеханічним обладнанням до зовнішньої стінки у бік відгалуження на вул. Львівській, 49

2 x 1,75

2 x 150

Засувки Ду 150 мм 2 шт.

2006

2732

2404

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали