МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 вересня 2011 року N 673

Про прийняття Присяги працівника органів внутрішніх справ України курсантами перших курсів ВНЗ МВС України

Відповідно до вимог Закону України "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України", Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів УРСР від 29 липня 1991 року N 114, а також виховання в курсантів вищих навчальних закладів МВС України почуття відданості обраній професії та відповідальності за виконання покладених на них завдань наказую:

1. ДКЗ (Казанський Ю. С.), керівникам вищих навчальних закладів МВС України протягом вересня 2011 року організувати приведення до Присяги працівника органів внутрішніх справ України осіб, які зараховані на денну форму навчання за державним замовленням та вперше прийняті на службу в органи внутрішніх справ, після проходження ними табірного збору.

2. Керівникам вищих навчальних закладів МВС подати до ДКЗ МВС пропозиції до графіка проведення урочистих заходів з нагоди приведення курсантів до Присяги.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Ворону Д. М.

 

Міністр
генерал-полковник міліції

А. В. Могильов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали