Додаткова копія: Про прийняття рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу колишнього Державного торговельного підприємства "Гудок"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 червня 2018 року N 781

Про прийняття рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу колишнього Державного торговельного підприємства "Гудок"

Відповідно до законів України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), на виконання пункту 2 наказу Фонду державного майна України від 27 березня 2018 року N 447 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році" (Перелік N 447) (із змінами) наказую:

1. Прийняти рішення про приватизацію єдиного майнового комплексу колишнього Державного торговельного підприємства "Гудок" (м. Київ, вул. Аеродромна, 14), що перебуває на балансі державного підприємства "Управління справами Фонду державного майна України" (код за ЄДРПОУ 39950170).

2. Приватизувати єдиний майновий комплекс колишнього Державного торговельного підприємства "Гудок" шляхом продажу на аукціоні з умовами.

3. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації Департаменту приватизації протягом десяти робочих днів з дня видання цього наказу забезпечити утворення аукціонної комісії для продажу єдиного майнового комплексу колишнього Державного торговельного підприємства "Гудок".

4. Управлінню підготовки до приватизації Департаменту приватизації протягом одного робочого дня з дня видання цього наказу забезпечити передачу його копії в електронному вигляді та інформації про прийняття рішення про приватизацію відповідного об'єкта (в паперовому та електронному вигляді) Департаменту законодавчого, комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю для її опублікування в додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації", а також на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України у визначений законодавством строк.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

В. Герц
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали