ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2012 р. N 539

Київ

Про прийняття та передачу газопровідних мереж

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення Київського вищого професійного училища деревообробки (лист від 16.01.2012 N 12), з метою надійного утримання та якісного обслуговування газопровідних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від Київського вищого професійного училища деревообробки до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київгаз" газопровідні мережі згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Договором на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 21.04.2006 (зі змінами та доповненнями), який укладено між відкритим акціонерним товариством "Київгаз" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття-передачу газопровідних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської Міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
03.04.2012 N 539


Газопровідні мережі, які приймаються від Київського вищого професійного училища деревообробки до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київгаз"

Адреса будинку, назва мереж

Довжина, пог. м

Діаметр труб, мм

Рік побудови

Балансова вартість, грн.

первинна

залишкова

Газопровідна мережа середнього тиску, вул. Деревообробна, 3

186,5

76

1974

Експертна оцінка

13113

Всього

 

 

 

 

13113


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали