ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N 1668

Київ

Про прийняття та передачу каналізаційної мережі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (із змінами та доповненнями), звернення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Металіст" (лист від 06.01.2011 N 1), з метою надійного утримання та якісного обслуговування каналізаційної мережі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно від об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Металіст" до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" каналізаційну мережу згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 20.11.2003 (із змінами та доповненнями), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку прийняття та передачу каналізаційної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської мірної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
14.09.2011 N 1668

Каналізаційна мережа, яка безоплатно приймається від об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Металіст" до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передається у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал"

Назва та адреса мережі

Довжина, пог. м

Діаметр, мм

Кількість колодязів

Рік побудови

Балансова вартість, грн.

первинна

залишкова

Каналізаційна мережа від жилого будинку на вул. Металістів, 11-а

49

200

3

2000

8400

27584

Всього

49

 

 

 

8400

27584

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали