ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2011 р. N 2321

Київ

Про прийняття та передачу зовнішніх інженерних мереж жилого будинку N 62 на вул. Верхній Вал

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 09.03.2006 N 154/3245 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності відомчого житлового фонду та інженерних мереж" (зі змінами та доповненнями), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж жилого будинку N 62 на вул. Верхній Вал, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішні інженерні мережі, які у складі проведення капітального ремонту будинку на вул. Верхній Вал, 62 були проінвестовані інвесторами згідно з договорами, укладеними з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", відповідно до додатка до цього розпорядження та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" в межах та на умовах, визначених Угодою на володіння та користування майном територіальної громади м. Києва від 01.12.2006 (зі змінами та доповненнями), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" забезпечити в установленому порядку передачу зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.12.2011 N 2321

Зовнішні інженерні мережі жилого будинку N 62 на вул. Верхній Вал, які приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються у володіння та користування ПАТ "АК "Київводоканал"

Назва об'єкта

Довжина мережі,
м

Діаметр труб, мм

Кількість колодязів,
шт.

Матеріал труб

Середня глибина,
м

Рік побудови

Балансова вартість, грн.

Первинна

Залишкова,
станом на
01.09.2011

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Каналізація

53,37

160

5

ПВХ

1,5 - 2,0

2007

113100,00

89190,04

 

Заступник голови - керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали