КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 лютого 2012 року N 2/4

Про прикладні розробки у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності на 2012 рік

Рішення введено в дію рішенням Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 6 березня 2012 року N 61 (Наказ N 61)

Заслухавши та обговоривши інформацію першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л. про прикладні розробки у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності, що заплановані до виконання у 2012 році, колегія зазначає, що інформаційна та видавнича сфери потребують науково-технічного розвитку, вдосконалення та оновлення нормативно-технічної бази.

Розроблення Інструкції із калькулювання собівартості виробництва телерадіопродукції передбачено рішенням колегії Держкомтелерадіо України від 20.12.2011 р. Зазначена робота є надзвичайно актуальною. Адже ефективне виробництво теле- та радіопродукту як основи діяльності обласних і регіональних державних телерадіокомпаній (далі - ДТРК) може бути забезпечено лише за умов оптимізації витрат на продукт, що виробляється, а також впровадження інноваційних та якісних управлінських рішень у системі організації ДТРК.

Інструкція із формування складу витрат і собівартості видавничої та поліграфічної продукції є вкрай необхідною для оптимізації витрат у виробництві видавничої та поліграфічної продукції, у тому числі під час формування та реалізації програми "Українська книга".

Виходячи із реальних бюджетних асигнувань, передбачених на 2012 рік, та з урахуванням попередніх рішень колегія рекомендує визначити пріоритетними у 2012 році наукові розробки Інструкції із калькулювання собівартості виробництва телерадіопродукції та Інструкції "Формування складу витрат і собівартості видавничої та поліграфічної продукції" та забезпечити виконавцями їх попереднє узгодження з користувачами.

Враховуючи вищезазначене, колегія ухвалила:

1. Інформацію щодо прикладних розробок у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності на 2012 рік взяти до відома.

2. Схвалити тематику прикладних наукових розробок на 2012 рік, що виконуватимуться за бюджетною програмою "Прикладні розробки у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури" (Наказ N 61) (далі - Тематика прикладних наукових розробок), що додається (див. окремо в базі).

3. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.), департаменту телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.), фінансово-економічному департаменту (Бартош Н. В.), юридичному відділу (Новікова Д. В.) надати Тематику прикладних наукових розробок (Наказ N 61) на затвердження в установленому порядку та організувати роботу з її виконання.

4. Департаменту телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.), департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) розпочати роботу щодо формування тематики прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок на 2013 рік.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Держкомтелерадіо України Курдіновича О. В.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали