МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2011 року N 784

Про припинення діяльності державних підприємств

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити діяльність:

1.1. Дослідного тепличного господарства "Іване-Золотівське" Інституту цукрових буряків (код ЄДРПОУ 21145563, адреса: Тернопільська обл., Заліщицький р-н, с. Іване-Золоте, вул. Теплична, 2).

1.2. Державного підприємства "Український державний проектний інститут споруд захищеного ґрунту "Діпропромтеплиця" (код ЄДРПОУ 00860412, адреса: м. Луганськ, вул. Магнітогорська, 2).

1.3. Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог державних підприємств, що ліквідуються, з дати опублікування оголошень про припинення їх діяльності в офіційних засобах масової інформації.

2. Утворити комісії з ліквідації:

2.1. Дослідного тепличного господарства "Іване-Золотівське" Інституту цукрових буряків у складі згідно з додатком 1.

2.2. Державного підприємства "Український державний проектний інститут споруд захищеного ґрунту "Діпропромтеплиця" у складі згідно з додатком 2.

3. Голові комісії Поліщук О. Г.:

3.1. Повідомити органи, що здійснюють державну реєстрацію, про припинення діяльності юридичних осіб за місцем знаходження підприємств та прийняття рішення щодо припинення діяльності державних підприємств.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації відомості про припинення діяльності зазначених підприємств.

3.3. Провести інвентаризацію та оцінку майна, коштів і здійснити відчуження основних засобів у встановленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

3.4. Скласти та затвердити для подачі державному реєстратору ліквідаційні баланси та акт ліквідаційної комісії державних підприємств, що ліквідуються, та здати їх на зберігання в архів Мінагрополітики України.

3.5. Провести звільнення працівників підприємств у відповідності з чинним законодавством.

3.6. Надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) довідку з органів державної статистики про виключення підприємств з Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України.

4. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності підприємств, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток 1
до наказу Мінагрополітики України
28.12.2011 N 784

Склад комісії
з ліквідації дослідного тепличного господарства "Іване-Золотівське" Інституту цукрових буряків

Поліщук
Олена Григорівна

- заступник начальника відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку, голова комісії

Члени комісії:

 

Боярко
Наталія Анатоліївна

- начальник відділу методології та звітності державних підприємств Управління бухгалтерського обліку, звітності та ревізійної роботи Мінагрополітики України

Калинич
Роман Іванович

- в. о. директора дослідного тепличного господарства "Іване Золотівське" Інституту цукрових буряків.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали