МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2011 року N 812

Про припинення діяльності державного малого підприємства "Водозабір"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити діяльність державного малого підприємства "Водозабір", код ЄДРПОУ 13987151, адреса: Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Заводська, буд. 7 (далі - Підприємство) шляхом ліквідації.

Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог державного малого підприємства "Водозабір" з дати опублікування оголошення про припинення його діяльності в офіційних засобах масової інформації.

2. Утворити комісію з ліквідації Підприємства у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Кононенку В. П.:

3.1. Вжити заходів щодо припинення діяльності Підприємства.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності Підприємства.

3.3. Провести інвентаризацію й оцінку майна, коштів та здійснити продаж основних засобів Підприємства в установленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

3.4. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіт про роботу комісії з ліквідації Підприємства та здати їх в архів Міністерства.

3.5. Провести звільнення працівників Підприємства у відповідності з чинним законодавством.

3.6. Надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) довідку з органів державної статистики про виключення Підприємства з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності Підприємства, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
30.12.2011 N 812

Склад комісії
з ліквідації державного малого підприємства "Водозабір"

Кононенко В. П.
(ідентифікаційний код [...])

м. Київ,
вул. Хрещатик, 24

- головний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку, голова комісії

Члени комісії:

 

Керод І. Л.
(ідентифікаційний код [...])

- завідувач сектору правового забезпечення Головного управління агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації

Пецков А. В.
(ідентифікаційний код [...])

- заступник директора державного малого підприємства "Водозабір".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали