МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 лютого 2012 року N 58

Про припинення діяльності державного підприємства "Артемівське агроторгове підприємство"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та у зв'язку з неможливістю здійснення господарської діяльності підприємством наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність державного підприємства "Артемівське агроторгове підприємство" (код ЄДРПОУ 37503912, адреса: 84500, Донецька обл., м. Артемівськ, вул. Червоноармійська, буд. 43).

Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог державного підприємства "Артемівське агроторгове підприємство" з дати опублікування оголошення про припинення його діяльності в офіційних засобах масової інформації.

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства "Артемівське агроторгове підприємство" (далі - підприємство) у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Капустінському О. М.:

3.1. Вжити заходів щодо припинення діяльності підприємства.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах інформації оголошення про припинення діяльності підприємства.

3.3. Провести інвентаризацію і оцінку майна, коштів та здійснити продаж основних засобів підприємства в установленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

3.4. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіт про роботу комісії з ліквідації підприємства та здати їх в архів міністерства.

3.5. Провести звільнення працівників підприємства у відповідності з чинним законодавством.

3.6. Надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) довідку з органів державної статистики про виключення підприємства з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності підприємства, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали