МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 грудня 2011 року N 771

Про припинення діяльності державного підприємства винзавод "Алко-Прима"

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 січня 2012 року N 15 (Наказ N 15)

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність державного підприємства винзавод "Алко-Прима" (код ЄДРПОУ 05401169, адреса: 93800, Луганська обл., м. Кіровськ, вул. Виноградна, 1) (далі - Підприємство).

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства винзавод "Алко-Прима" у складі згідно з додатком.

2.1. Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог державного підприємства винзавод "Алко-Прима" з дати офіційного опублікування оголошення про припинення його діяльності. (Наказ N 15)

(пункт 2 доповнено підпунктом 2.1 згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11.01.2012 р. N 15) (Наказ N 15)

3. Голові комісії Поліщук О. Г.:

3.1. Вжити заходів щодо припинення діяльності Підприємства.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності Підприємства.

3.3. Провести інвентаризацію й оцінку майна, коштів та здійснити продаж основних засобів Підприємства в установленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

3.4. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіт про роботу комісії з ліквідації Підприємства та здати їх в архів міністерства.

3.5. Провести звільнення працівників Підприємства у відповідності із чинним законодавством.

3.6. Надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) довідку з органів державної статистики про виключення Підприємства з Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України.

4. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності Підприємства, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств, установ і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
26.12.2011 N 771

Склад комісії
з ліквідації державного підприємства винзавод "Алко-Прима"

Поліщук
Олена Григорівна

- заступник начальника відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку, голова комісії

Члени комісії:

 

Боярко
Наталія Анатоліївна

- провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності бюджетних установ Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Кухарчук
Олександр Федорович

- головний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку, голова комісії

Коваленко
Ірина Олексіївна

- директор державного підприємства винзавод "Алко-Прима".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали