МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 грудня 2011 року N 774

Про припинення діяльності Долинського солевиварювального комбінату

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та у зв'язку з неможливістю здійснення господарської діяльності підприємством наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність Долинського солевиварювального комбінату (код ЄДРПОУ 00383567, адреса: 77500, Івано-Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, вул. Оболонська, 11-а).

2. Утворити комісію з ліквідації Долинського солевиварювального комбінату у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Капустінському О. М.:

3.1. Вжити заходів щодо припинення діяльності Долинського солевиварювального комбінату.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах інформації оголошення про припинення діяльності Долинського солевиварювального комбінату.

3.3. Провести інвентаризацію і оцінку майна, коштів та здійснити продаж основних засобів Долинського солевиварювального комбінату в установленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

3.4. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіт про роботу комісії з ліквідації Долинського солевиварювального комбінату та здати їх в архів Міністерства.

3.5. Провести звільнення працівників Долинського солевиварювального комбінату у відповідності з чинним законодавством.

3.6. Надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) довідку з органів державної статистики про виключення Долинського солевиварювального комбінату з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності Долинського солевиварювального комбінату, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
26.12.2011 N 774

Склад
комісії з ліквідації Долинського солевиварювального комбінату

Капустінський
Олександр Миколайович

- головний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку, голова комісії (ідент. номер [...])

Члени комісії:

 

Боярко
Наталія Анатоліївна

- провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності бюджетних установ Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (ідент. номер [...])

Бондаренко
Юрій Генович

- головний спеціаліст відділу технічного регулювання харчових технологій та інноваційного розвитку Департаменту продовольства (ідент. номер [...])

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали