МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2012 року N 178

Про припинення діяльності ДП "Донецький регіональний учбовий центр"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", протоколу наради Міненерговугілля України від 10.02.2012 наказую:

1. Припинити діяльність державного підприємства "Донецький регіональний учбовий центр" (далі - ДП "ДРУЦ"), розташованого за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50-ї Гвардійської дивізії, 35, код ЄДРПОУ 36444081, шляхом реорганізації - приєднання до державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія" (далі - ДП "ДВЕК") за місцезнаходженням: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 63.

2. Утворити комісію з припинення діяльності ДП "ДРУЦ" у складі:

- Майоров Павло Михайлович (ідентифікаційний номер [...]) - директор ДП "ДРУЦ", голова комісії;

- Нагіна Валентина Максимівна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер ДП "ДРУЦ";

- Неволіна Олена Вікторівна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер ВП "Учбово-курсовий комбінат" ДП "ДВЕК".

3. Голові комісії з припинення діяльності ДП "ДРУЦ" Майорову П. М. у встановленому чинним законодавством порядку:

3.1. Повідомити державного реєстратора про прийняте рішення про припинення діяльності юридичної особи та подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.2. Забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження юридичної особи інформації про припинення її діяльності, порядок та терміни заяв вимог кредиторами.

3.3. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення діяльності ДП "ДРУЦ".

3.4. Попередити працівників ДП "ДРУЦ" про припинення діяльності підприємства та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

3.5. Здійснити інвентаризацію майна ДП "ДРУЦ" станом на 29.02.2012, а також інвентаризацію інших статей балансу, у т. ч. дебіторської та кредиторської заборгованості, за її результатами скласти передавальний акт з висновками комісії та подати Міністерству на затвердження у тижневий термін після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами.

3.6. Передати, а генеральному директору ДП "ДВЕК" Лозовському С. П. прийняти на баланс активи та пасиви підприємства відповідно до передавального акта.

3.7. Вжити відповідно до чинного законодавства інших заходів, пов'язаних з реорганізацією підприємства.

3.8. Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України до 10 числа кожного місяця надавати інформацію про стан виконання цього наказу.

3.9. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міністерства у триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності юридичної особи довідку з Єдиного реєстру про вилучення ДП "ДРУЦ" з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Генеральному директору ДП "ДВЕК" Лозовському С. П. вжити необхідних заходів щодо виконання цього наказу.

5. Директору ДП "ДРУЦ" Майорову П. М. взяти до уваги, що його буде звільнено з посади директора цього підприємства у встановленому законодавством порядку.

6. Установити, що ДП "ДВЕК" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "ДРУЦ".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали