МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2011 року N 788

Про припинення діяльності Генічеського сольового заводу

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", наказую:

1. Припинити діяльність Генічеського сольового заводу (код ЄДРПОУ 00383596, адреса: 75582, Херсонська область, Генічеський район, с-ще Приозерне, вул. Заводська, 1) шляхом ліквідації.

Визначити двомісячний термін подання кредиторських вимог Генічеського сольового заводу з дати опублікування оголошення про припинення його діяльності в офіційних засобах масової інформації.

2. Утворити комісію з ліквідації Генічеського сольового заводу (далі - Підприємство) у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Кухарчуку О. Ф.:

3.1. Вжити заходів щодо припинення діяльності Підприємства.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності Підприємства.

3.3. Провести інвентаризацію та оцінку майна, коштів і здійснити відчуження основних засобів у встановленому порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

3.4. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс і звіт про роботу комісії з ліквідації Підприємства, здати їх на зберігання в архів Мінагрополітики України.

3.5. У разі недостатньої вартості майна Підприємства для задоволення вимог кредиторів продовжити процедуру ліквідації Підприємства відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

3.6. Провести звільнення працівників Підприємства у відповідності до чинного законодавства.

3.7. Надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) довідку з органів державної статистики про виключення підприємства з Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України.

4. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності підприємства, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
28.12.2011 N 788

Склад комісії
з ліквідації Генічеського сольового заводу

Кухарчук
Олександр Федорович

- головний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку, голова комісії

Члени комісії:

 

Лудченко
Наталія Анатоліївна

- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату міністерства Управління бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Татіщев
Євгеній Володимирович

- директор Генічеського сольового заводу.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали