КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 30/6246

Про припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва

Відповідно до частин першої, другої та четвертої статті 105, статей 106, 107, 108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78, 136 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Припинити діяльність госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне підприємство "Стоматологія Святошинського району м. Києва".

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

2.1. Здійснити в установленому порядку організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

2.2. Затвердити Статут комунального підприємства "Стоматологія Святошинського району м. Києва".

2.3. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Стоматологія Святошинського району м. Києва" майно реорганізованої госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва.

2.4. Привести у відповідність до цього рішення свої розпорядження.

2.5. Створити комісію з припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва.

3. Комісії з припинення діяльності госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Святошинського району м. Києва скласти передавальний акт та подати його на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту та на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали