КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 53/6269

Про припинення діяльності комунального підприємства "Житловик", що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статей 104 - 107 Цивільного кодексу України, статей 59, 78, 136 Господарського кодексу України, Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", пункту 30 частини першої статті 26, статті 41 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи незадовільний стан роботи та низьку фінансову спроможність комунального підприємства, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, Київська міська рада вирішила:

1. Припинити діяльність комунального підприємства "Житловик", що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, шляхом приєднання його до комунального підприємства по утриманню житлового господарства Печерського району м. Києва "Печерськжитло" (далі - КП "Печерськжитло").

2. Взяти до відома, що КП "Печерськжитло" є правонаступником усіх прав і обов'язків та майна припиненого комунального підприємства "Житловик".

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Київради від 25.10.2007 N 1070/3903 "Про ліквідацію комунального підприємства "Житловик".

4. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити необхідних організаційно-правових заходів щодо виконання цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності та постійну комісію Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали