ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Чотирнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 11.01.2012 р. N 20

Про припинення права постійного користування частинами земельних ділянок, про припинення права оренди частини земельної ділянки та про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, внесення змін

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положенням про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м. Хмельницького, затвердженого рішенням третьої сесії Хмельницької міської ради від 27.09.2006 р. N 16, рішенням двадцять дев'ятої сесії Хмельницької міської ради від 28.10.2009 р. N 20 "Про землі для ведення особистого селянського господарства та городництва, право розпорядження якими належить Хмельницькій міській раді", Законом України "Про землеустрій", Земельним кодексом України, міська рада вирішила:

1. Припинити право постійного користування частиною земельної ділянки загальною площею 267 м2 із площі 68000 м2 гаражному товариству "НОВАТОР", частиною земельної ділянки загальною площею 24 м2 із площі 32000 м2 гаражному кооперативу "ЕЛЕКТРОНІКА" Хмельницького заводу Катіон, частиною земельної ділянки загальною площею 97 м2 із площі 30705 м2 гаражному товариству "СПІВДРУЖНІСТЬ" та надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради громадянам (додаток 1) (додається до оригіналу).

2. Припинити право оренди частини земельної ділянки загальною площею 57 м2 із площі 10295 м2 гаражному кооперативу "АВТОЛЮБИТЕЛЬ" та надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради громадянам (додаток 2).

3. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам:

3.1. для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови, які одержали житлові будинки по спадщині, в дар, згідно договору купівлі-продажу, свідоцтва про право власності на житловий будинок, обміну та рішення суду (додаток 3);

3.2. для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 4);

3.3. для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 5);

3.4. для городництва - землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 6);

3.5. для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 7);

3.6. для передачі у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови (додаток 8).

4. Внести зміни:

4.1. до п. 14 додатка 1 до рішення 10-ої сесії Хмельницької міської ради від 28.09.2011 р. N 20 (Рішення N 20), в графах: "Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право постійного користування частини земельної ділянки" та "Місце розташування земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення проекту відведення", замінивши слова та цифри: "блок 3-Є" на слова: "блок Є", відповідно до звернення гр. Ткачук Н. М. та пояснення директора ПП "Гео-Текс" від 10.11.2011 р. N 251/11;

4.2. до п. 3 додаткa 2 до рішення 2-ої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 р. N 39, в графі "Прізвище, ім'я, по батькові. Домашня адреса." замінивши слова: "КУЧЕР Сергій Васильович" на слова: "КУЧЕР Катерина Іванівна", відповідно до звернення гр. Кучер К. І. та свідоцтва про право на спадщину за законом від 12.08.2011 р. N 4-1514.

5. Гаражному кооперативу "НОВАТОР" в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в Державний акт на право постійного користування землею.

6. Гаражному кооперативу "ЕЛЕКТРОНІКА" в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в Державний акт на право користування землею.

7. Гаражному товариству "СПІВДРУЖНІСТЬ" в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в Державний акт на право постійного користування землею.

8. Гаражному кооперативу "АВТОЛЮБИТЕЛЬ" в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в договір оренди землі.

9. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали