МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2011 року N 245

Про припинення шляхом реорганізації ДП "ДонСЕРТ" і МДП "Склосертифікат"

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності" від 21 вересня 2006 року N 185-V, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" від 15 травня 2003 року N 755-IV наказую:

1. Припинити юридичні особи - Державне підприємство "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ"), код ЄДРПОУ - 20347316, що знаходиться за адресою: бульвар Шевченка, 26, м. Донецьк, 83017; Мале державне підприємство з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат", код ЄДРПОУ - 23120238, що знаходиться за адресою: вул. Шмідта, 20, м. Костянтинівка, Донецька обл., 85100, шляхом реорганізації - приєднання до Державного підприємства "Орган з сертифікації УкрНДІМет-СЕРТ", код ЄДРПОУ - 19471771, що знаходиться за адресою: вул. Дарвіна, 20, м. Харків, 61002.

2. Утворити комісію з припинення юридичних осіб - Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат" у складі:

Кириєнко А. І. (ідентифікаційний номер - [...]) - директор Державного підприємства "Орган з сертифікації УкрНДІМет-СЕРТ", голова комісії;

Гомон С. В. (ідентифікаційний номер - [...]) - директор Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат", заступник голови комісії;

Коцюба М. І. (ідентифікаційний номер - [...]) - начальник відділу технічного регулювання, метрології та якості Департаменту науково-технічного забезпечення та енергоефективності промисловості Мінпромполітики, член комісії;

Татаренко Юрій Михайлович (ідентифікаційний номер - [...]), головний спеціаліст відділу фінансового моніторингу діяльності, методології бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості, член комісії;

Іванцова Т. Г. (ідентифікаційний номер - [...]) - головний спеціаліст відділу реформування власності та передприватизаційної підготовки Управління реформування власності Мінпромполітики, член комісії;

Січевлюк-Врублевський Т. С. (ідентифікаційний номер - [...]) - заступник начальника управління - начальник відділу правового забезпечення управління державною власністю Управління юридичного забезпечення Мінпромполітики, член комісії;

Федоров В. А. (ідентифікаційний номер - [...]) - директор Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ"), член комісії;

Шеремет О. М. (ідентифікаційний номер - [...]) - головний бухгалтер Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат", секретар комісії.

3. Голові комісії з припинення юридичних осіб Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат":

3.1. У триденний термін повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення юридичних осіб, подати в установленому законодавством порядку документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України відповідних записів, та повідомити про персональний склад комісії з припинення юридичних осіб - Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства ч сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат".

3.2. Забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади чи органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням юридичних осіб відповідних повідомлень про їх припинення та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до них, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.3. Вжити усіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомити їх про припинення юридичних осіб.

3.4. Вжити заходів щодо забезпечення прав працівників, що підлягають звільненню, згідно з чинним законодавством.

3.5. Здійснити інвентаризацію майна Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат".

3.6. Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення, чи відхилення, цих вимог скласти передавальні акти, які мають містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов'язань юридичних осіб, що припиняються стосовно всіх їх кредиторів та боржників, включаючи зобов'язання, які оспорюються сторонами.

Передавальні акти в десятиденний термін подати на затвердження до Мінпромполітики.

3.7. Нотаріально посвідчені копії передавальних актів передати до органу, який здійснює державну реєстрацію за місцем державної реєстрації юридичної особи правонаступника, а також до органів, які здійснюють державну реєстрацію за місцем державної реєстрації юридичних осіб що припиняються.

3.8. Здійснити передачу-приймання майна з балансу Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДІЇ "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат" на баланс Державного підприємства "Орган з сертифікації УкрНДІМет-СЕРТ".

3.9. У триденний термін від дати внесення записів до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України про припинення діяльності Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат" надати Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості відповідні підтверджувальні документи про вилучення Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат" з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3.10. Вжити інших заходів, пов'язаних з реорганізацією Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат" відповідно до чинного законодавства України.

4. Завершити заходи з припинення діяльності Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат" до 31 грудня 2011 року.

5. Департаменту фінансово-економічного забезпечення промисловості спільно з іншими підрозділами Мінпромполітики врахувати зміни, пов'язані з реорганізацією вищезазначених підприємств, при розробці планів економічного і соціального розвитку та фінансових планів Мінпромполітики, а також внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, які входять до сфери управління Мінпромполітики.

6. Установити, що Державне підприємство "Орган з сертифікації УкрНДІМет-СЕРТ" є правонаступником усіх прав і обов'язків Державного підприємства "Державний орган з сертифікації продукції, систем управління якістю і довкіллям" (ДП "ДонСЕРТ") і Малого державного підприємства з сертифікації скла та виробів з нього "Склосертифікат".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра промислової політики України Біленького С. Л.

 

Перший заступник Міністра
промислової політики України -
голова комісії з проведення реорганізації

С. В. Сиротюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали