МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.07.2011 р. N 225-р

Про припинення юридичних осіб - обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія"

Відповідно до статей 2, 14, 15 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на підставі статей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, рішень Миколаївської обласної ради від 26 жовтня 2000 року N 16 "Про управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області" та від 24 червня 2011 року N 13 "Про припинення діяльності ОКП "Кіновідеопрокат" та МДКП "Централізована бухгалтерія":

1. Створити комісію з припинення обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

2. Голові комісії Філіпповій О. Ю.:

2.1. Повідомити державного реєстратора про прийняте Миколаївською обласною радою рішення щодо припинення діяльності обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" шляхом їх реорганізації (приєднання) до підприємства комунальної власності області "Фармація" та подати цьому державному реєстратору, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів;

2.2. Попередити працівників обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" про припинення підприємств шляхом приєднання до підприємства комунальної власності області "Фармація" та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством;

2.3. Провести інвентаризацію майна обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія";

2.4. Погасити непокриті збитки обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" за рахунок власного капіталу цих підприємств.

2.5. Письмово повідомити всіх кредиторів обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" про припинення підприємств та про їх правонаступника - підприємство комунальної власності області "Фармація";

2.6. Встановити строк для пред'явлення вимог кредиторами не менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія";

2.7. Забезпечити опублікування у порядку, встановленому чинним законодавством, в друкованому засобі масової інформації оголошення про припинення обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" шляхом приєднання до підприємства комунальної власності області "Фармація";

2.8. Здійснити всі інші заходи, передбачені законодавством, пов'язані з припиненням обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія";

2.9. Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог скласти передавальний акт, який повинен містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов'язань обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" стосовно всіх його кредиторів та боржників, та подати в 10-денний термін голові облдержадміністрації на затвердження;

2.10. Копію передавального акта надати управлінню з питань майна комунальної власності облдержадміністрації;

2.11. Забезпечити подання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія".

3. Запропонувати виконувачу обов'язків директора підприємства комунальної власності області "Фармація" Редькіній Є. А. на підставі передавального акта:

3.1. Прийняти майно, права і обов'язки обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія", внести відповідні зміни до обліку майна.

3.2. Урахувати залишок власних капіталів зазначених комунальних підприємств під час формування статутного капіталу підприємства комунальної власності області "Фармація".

3.3. Надати пропозиції облдержадміністрації щодо внесення змін до Статуту підприємства комунальної власності області "Фармація".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
29.07.2011 N 225-р

СКЛАД
комісії з припинення обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" та Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія"

Голова комісії

Філіппова
Ольга Юріївна

заступник директора з фінансів підприємства комунальної власності області "Фармація" (ідентифікаційний номер - [...]) (за узгодженням)

Члени комісії:

Димов
Федір В'ячеславович

депутат Миколаївської обласної ради (ідентифікаційний номер - [...]) (за узгодженням)

Доманський
Микола Володимирович

головний бухгалтер Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" (ідентифікаційний номер - [...]) (за узгодженням)

Канцер
Анжела Петрівна

виконувач обов'язків директора обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" (ідентифікаційний номер - [...]) (за узгодженням)

Каратеєва
Катерина Григорівна

директор Миколаївського державного комунального підприємства "Централізована бухгалтерія" (ідентифікаційний номер - [...]) (за узгодженням)

Мілєва
Надія Іванівна

головний спеціаліст відділу з питань координації управління майном комунальної власності області управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації (ідентифікаційний номер - [...])

Пігуль
Станіслав Григорович

заступник директора з фармацевтичної діяльності та роботи з персоналом підприємства комунальної власності області "Фармація" (ідентифікаційний номер - [...]) (за узгодженням)

Приходько
Ольга Олексіївна

заступник директора з економіки підприємства комунальної власності області "Фармація" (ідентифікаційний номер - [...]) (за узгодженням)

Яворська
Олена Миколаївна

головний бухгалтер обласного комунального підприємства "Кіновідеопрокат" (ідентифікаційний номер - [...]) (за узгодженням)

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали