ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 343

Про приписку громадян України 1995 року народження до призовних дільниць районів та міст обласного значення області у січні - березні 2012 року

Відповідно до статті 14 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу":

1. Провести у січні - березні 2012 року приписку громадян України 1994 року народження до призовних дільниць (далі - приписка громадян) районів та міст обласного значення області.

2. Головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам:

2.1. Забезпечити виконання заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням в області приписки громадян.

2.2. Надати районним та міським військовим комісаріатам необхідну фінансову допомогу для проведення приписки громадян. Забезпечити районні й міські військові комісаріати обладнаними призовними дільницями, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном та автомобільним транспортом.

Згідно з пунктом 4 статті 43 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" провести (при потребі) поточний ремонт призовних дільниць районів та міст області й забезпечити їх на період приписки громадян комунально-побутовими послугами.

2.3. Утворити районні та міські комісії з питань приписки. Медичний огляд громадян, які приписуються до призовних дільниць, розпочати з 9 січня 2012 року.

2.4. Забезпечити до 1 грудня 2011 року подання до відповідних районних та міських військових комісаріатів списків юнаків, котрі підлягають приписці до призовних дільниць, від підрозділів з кадрової роботи житлово-експлуатаційних організацій, що здійснюють експлуатацію будинків, підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування і форм власності, власників будинків, органів місцевого самоврядування, на які покладено ведення первинного обліку військовозобов'язаних і призовників, а через районні та міські відділи статистики - списків цих підприємств, установ та організацій.

3. Районним та міським комісіям з питань приписки громадян основну увагу під час роботи звертати на:

якість медичного огляду;

сімейний стан;

доцільність використання юнаків у відповідних видах і родах Збройних сил України, інших військових формуваннях;

виявлення і попередній добір кандидатів для направлення у вищі військові навчальні заклади;

направлення призовників, придатних за медичними та іншими показниками, для проходження підготовки з військово-технічних спеціальностей у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України.

4. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області (В. Ходирєв) у встановленому порядку забезпечити належний громадський порядок на районних та міських призовних дільницях.

5. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (І. Ващенюк) на період приписки громадян виділити за заявками військових комісаріатів медичний персонал для роботи у комісіях з питань приписки громадян. Організувати роботу флюорографічних установок у всіх районах і містах обласного значення.

При необхідності організувати позачергові стаціонарні обстеження, лікування та медичний нагляд у відповідних лікувальних закладах та про результати повідомляти у відповідні військові комісаріати.

6. Військовому комісару обласного військового комісаріату В. Чураю:

6.1. Забезпечити роботу районних і міських військових комісаріатів на період проведення приписки громадян.

6.2. Під час медичного огляду призовників у квітні - травні 2012 року на обласному збірному пункті організувати вибірковий контрольно-медичний огляд юнаків, які комісіями з питань приписки громадян до призовних дільниць районів та міст обласного значення визнані непридатними до військової служби.

7. Районним та міським комісіям з питань приписки до 15 квітня 2012 року проінформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації про результати проведеної роботи.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали