ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 224

Про присвоєння імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Закарпатському обласному українському музично-драматичному театру

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Ради Міністрів Української РСР "Про затвердження Положення про порядок найменування і перейменування державних підприємств, установ, організацій та інших об'єктів республіканського та місцевого підпорядкування" від 13 липня 1981 року N 371 обласна рада вирішила:

1. Присвоїти ім'я братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Закарпатському обласному українському музично-драматичному театру.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Качура І. І. та постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики (Вегеш М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали