ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

НАКАЗ

від 26 травня 2011 року N 200

Про призначення органів з оцінки відповідності продукції ДП ОС "УкрцентрСЕПРОбуд" вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд

Відповідно до законів України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності", "Про підтвердження відповідності" та на виконання пункту 5 Порядку здійснення процедур призначення органів з оцінки відповідності продукції, процесів і послуг вимогам технічних регламентів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2007 N 59, з урахуванням документів, надісланих Мінрегіонбудом (лист від 28.01.2011 N 24-14/745/0/6-11), наказую:

1. Призначити на виконання робіт з оцінки відповідності продукції вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд орган з оцінки відповідності Дочірнього підприємства "Український орган з сертифікації продукції будівництва "УкрцентрСЕПРОбуд" Мінрегіонбуд України (юр. адр.: 01133, м. Київ. бул. Л. Українки, 26; факт, адр.: 02160, м. Київ, пр-т Возз'єднання 15/17, код ЄДРПОУ 25662883) терміном на два роки.

2. Управлінню технічного регулювання (Гордієнко В. Р.) забезпечити:

2.1. Внесення відповідної інформації згідно з п. 1 наказу до Реєстру призначених органів з оцінки відповідності.

2.2. Підготовку комплекту документів призначеного органу з оцінки відповідності для затвердження в установленому порядку.

2.3. Організацію проведення моніторингу відповідності дотримання критеріїв та обов'язків, встановлених до призначеного органу з оцінки відповідності.

3. ДП "УкрНДНЦ" забезпечити публікацію цього наказу в інформаційному покажчику "Стандарти".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова комісії з реорганізації
Держспоживстандарту України

О. В. Пшеничка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали