НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2012 року N 253

Про призначення позапланової перевірки АТ "Онікс", м. Харків (НР N 1499-м від 22.12.2005)

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", п. 3.3 Інструкції Національної ради про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України, на підставі доповідної записки начальника контрольно-аналітичного управління від 25.01.2012 вх. N 30, Національна рада вирішила:

1. Призначити позапланову перевірку діяльності АТ "Онікс", м. Харків, на предмет дотримання вимог ч. 7 ст. 27, ч. 1 ст. 46 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління спільно із загальним відділом підготувати проект наказу та посвідчення на проведення позапланової перевірки.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління і на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали