НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 липня 2011 року N 1339

Про призначення позапланової перевірки ФОП Хомич Н. П., м. Горлівка Донецької обл. (НР N 0679-п від 03.04.2009)

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", п. 3.3 Інструкції Національної ради про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України, на підставі результатів моніторингу програм ФОП Хомич Н. П., проведеного 06.06.2011, та розглянувши матеріали контрольно-аналітичного управління, Національна рада вирішила:

1. Призначити позапланову перевірку діяльності Фізичної особи - підприємця Хомич Наталії Петрівни, м. Горлівка Донецької обл. (НР N 0679-п від 03.04.2009), на предмет дотримання умов ліцензії та вимог ч. 9 ст. 39, ч. 5 ст. 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління спільно із загальним відділом підготувати проект наказу та посвідчення на проведення позапланової перевірки.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління і на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали