НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2011 року N 2978

Про призначення позапланової перевірки ПП "ТРК САБУС", м. Кіровоград (НР N 1725 від 05.07.2004)

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", п. 3.3 Інструкції Національної ради про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України, на підставі результатів моніторингу програм ПП "Телерадіокомпанія САБУС", м. Кіровоград, проведеного 01.12.2011, службової записки начальника управління координації роботи представників та секретаріатів представників від 20.12.2011 вх. N 9/1406 та розглянувши матеріали контрольно-аналітичного управління, Національна рада вирішила:

1. Призначити позапланову перевірку діяльності ПП "Телерадіокомпанія САБУС", м. Кіровоград, на предмет дотримання вимог ч. 5 ст. 42, п. "а" ч. 1 ст. 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління спільно із загальним відділом підготувати проект наказу та посвідчення на проведення позапланової перевірки.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління і на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали