НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2012 року N 437

Про призначення позапланової перевірки ТДВ "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим (НР N 0296-м від 18.07.2002)

Відповідно до вимог п. "б" ч. 7 ст. 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", рішення Національної ради від 08.02.2012 N 114, на підставі заяви ТДВ "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим, про скасування санкції - "оголошення попередження" від 29.02.2012 вх. N 16/878 та розглянувши матеріали контрольно-аналітичного управління, Національна рада вирішила:

1. Призначити позапланову перевірку діяльності ТДВ "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим, з метою перевірки дотримання вимог умов ліцензії у частині "вихідні дані (логотип)".

2. Відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління спільно із загальним відділом підготувати проект наказу та посвідчення на проведення позапланової перевірки.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління і на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали