НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 1406

Про призначення позапланової перевірки ТОВ "13 канал і БМ студія", с. Нересниця Закарпатської обл. (НР N 0237-п від 18.05.2007)

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", п. 3.3 Інструкції Національної ради про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України, на підставі результатів моніторингу програм ТОВ "13 канал і БМ студія", проведеного 29.04.2011, та розглянувши матеріали контрольно-аналітичного управління, Національна рада вирішила:

1. Призначити позапланову перевірку діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю "13 канал і БМ студія", с. Нересниця Закарпатської обл. (НР N 0237-п від 18.05.2007), на предмет дотримання умов ліцензії та вимог п. "а" ч. 1 ст. 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління спільно із загальним відділом підготувати проект наказу та посвідчення на проведення позапланової перевірки.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління і на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали