НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2012 року N 477

Про призначення позапланової перевірки ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим (НР N 1012-м від 06.11.2002)

Розглянувши службову записку начальника управління координації роботи представників та секретаріатів представників від 27.01.2012 вх. N 9/58 та матеріали контрольно-аналітичного управління, керуючись абз. 3 п. 2.3 Інструкції Національної ради про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, Національна рада вирішила:

1. Призначити позапланову перевірку діяльності ТОВ "ТРК Моріон", м. Євпаторія, АР Крим, на предмет дотримання вимог ч. 7 ст. 27, ч. 8 ст. 28, ч. 5 ст. 43 та п. "а" ч. 1 ст. 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Відділу аналізу телерадіопростору та соціологічних досліджень контрольно-аналітичного управління спільно із загальним відділом підготувати проект наказу та посвідчення на проведення позапланової перевірки.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління і на управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали