МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 червня 2011 року N 214

Про призначення представника держави до складу ревізійної комісії ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект"

Керуючись Господарським кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 N 467-р "Про передачу Мінпаливенерго повноважень з управління корпоративними правами держави щодо деяких господарських товариств", Генеральною угодою від 10.06.2009 N 268 про передачу повноважень на здійснення функцій управління державними корпоративними правами Міністерству палива та енергетики України та на підставі рішення, прийнятого 21.04.2011 загальними зборами акціонерів ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" (протокол від 21.04.2011 N 19), наказую:

1. Призначити Григор'єву Ларису Володимирівну - начальника відділу фінансового планування та податкової політики Департаменту фінансово-економічної політики Міненерговугілля України як представника держави до складу ревізійної комісії ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект".

2. Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами (Фічов В. В.) повідомити письмово ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" про призначення кандидатури до складу ревізійної комісії.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго України від 19.05.2010 N 184 "Про призначення представника держави до складу ревізійної комісії ВАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали