МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 березня 2012 року N 169

Про призначення представника держави до складу ревізійної комісії ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект"

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Закону України "Про акціонерні товариства", розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 N 467-р "Про передачу Мінпаливенерго повноважень з управління корпоративними правами держави щодо деяких господарських товариств", Генеральної угоди про передачу повноважень на здійснення функцій управління державними корпоративними правами Міністерству палива та енергетики України від 10.06.2009 N 268 та на підставі прийнятого загальними зборами акціонерів ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" рішення (протокол від 15.02.2012 N 20) наказую:

1. Призначити Григор'єву Ларису Володимирівну - начальника відділу фінансового планування та податкової політики Департаменту фінансово-економічної політики як представника Міненерговугілля до складу ревізійної комісії ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект".

2. Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами (Фічов В. В.) письмово повідомити ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" про призначення кандидатури до складу ревізійної комісії.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міненерговугілля від 10.06.2011 N 214 "Про призначення представника держави до складу ревізійної комісії ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект" (Наказ N 214).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали